Sunday, 30 August 2015

213 Lemon, My Secret


213 Lemon, My Secret
Trochę się zagapiłam z napisaniem o tym lakierze, bo jest z zeszłorocznej, letniej kolekcji, ale bardzo go lubię więc pomyślałam, że warto o nim wspomnieć. Przypomniało mi się też o nim dlatego, że w ostatniej serii My Secret Hot Colors jest podobny żółty i też nazywa się Lemon. Niestety ten nowszy jest nieco gorszy i ogólnie cała seria trochę mi nie podeszła (póki co wstrzymuję się z wpisami o nich, bo może problemy z malowaniem, to kwestia upałów :<)
Wracając już do Lemon (213), to kolor bardzo mi się podoba - opisałabym go jako żółty pomiędzy cytryną a bananem - nie jest tak intenswny jak cytryna ani tak blady jak banan ( w śródku ;))
Jak na żółty, to ma bardzo fajne i bezproblemowe krycie - 2 warstwy. Lubię jakość tych lakierów, większość z nich trzyma mi się bardzo dobrze, a są naprawdę niedrogie.

213 Lemon, My Secret
I'm a bit late with this review, as this shade comes from the last summer collection, but I really like this yellow, so I thought it was worth mentioning anway. The brand also released similar shade this year - also called Lemon :P, but it isn't as nice as this one sadly -  I'll write about that soon.
The shade itself I would describe as a yellow between lemon and banana, it's not as bright as lemon, but also not as pale as banana. Application is really cool for yellow polish, it gives good coverage in two coats and it's not streaky. I'm also very happy with their quality, almost each shade from this brand lasts a couple of days on my nails, and they are inexpesnvie.

213 lemon ms2 

  213 lemon ms3

3 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...