Wednesday, 8 October 2014

Adrienne, Shimmer Polish

Adrienne, Shimmer Polish
Ostatnio kilka osób wspomniało, że byłoby fajnie gdybym pokazywała bardziej pokręcone lakiery. Ma to sporo sensu, bo moja kolekcja jest naprawdę ciekawa i zróżnicowana, a mam tendencję to pokazywanie w kółko różowych albo niebieskich kremów i vampów. :P Więęęęc teraz pora na brokat! Muszę przyznać, że budzi się we mnie lekki świąteczny duch i mam ochotę zamówić już świąteczną kolekcję z LUSHa. :P Ogólnie ciemniejsze i krótsze dni sprawiają, że mam ochotę na takie glitterowe bomby na paznokciach. :) Tutaj mamy miks ciepłego srebra z intensywnym niebieskim brokatem w różnych rozmiarach. Są tutaj też multikolorowe drobinki, złote (szczególnie wyróżnia się miedziana czerwień), ale ogólnie widać je tylko pod pewnymi kątami, pojawiają się na chwilę. Z daleka to po prostu srebrno-niebieski brokat. Malowanie jest w porządku, brokat jest dość gęsty - nałożyłam dwie cienkie warstwy na srebrny foilowy lakier. Nie lubię przeładowania brokatem, poza tym mam wrażenie, że taki glitter nałożony na bazę nieco łatwiej się zmywa (no i jaka oszczędność lakieru :P), a większej różnicy w efekecie końcowym nie widać. Zakładam, że pełne krycie

Adrienne, Shimmer Polish
Some people mentioned that they would want me to publish more weird polishes. I thought it made perfect sense as my collection is quite interesting and diverse but I often stick to showing pink or blue cremes and vamps. :P So, now glitter time!! I must admit I start to feel a little festive (I want to purchase Lush Cosmetics Christmas collection already. :P) and basically darker days make me want to wear bling-bombs on my nails. ;) This one is a mix of warm silver and intense blue glitter in various shapes. Apart of silver you've also got multi glitter (especially coppery red is prominent), but it's visible only at certain angles, they are like single sparkles - from a distance only silver and blue is apparent. Application is fine, glitter is fairly dense - I applied 2 thin coats over silver foil. I don't like glitter overload and I feel it's a bit easier to remove glitters once they are applied over a base colour. In my eyes it makes no big difference in final look, so I always go for it. I bet you reach full opacity in 3 coats.

6 comments:

 1. Ależ ozdobnik :) Ale bardzo fajny :)

  ReplyDelete
 2. Ja bym chciała takie paznokcie na święta :) Będę stwarzać konkurencję choince, a co!

  ReplyDelete
 3. O, ten jest fajowy! Daje po oczach. A apropos pokazywania lakierów - róż, niebieski, wampy zawsze spoko. Ale misja społeczna edukowania nas co do innych ciekawostek też ważna, więc wychodzi na to, że czego nie pokażesz, będzie fajnie :)

  ReplyDelete
 4. Obecnie mam bardzo podobny glitter na pazurkach. W bezbarwnej bazie miliony srebrnch drobinek i wiekszych niebieskich. 2 warstwy daja pelne krycie.

  Sliczny ten Twoj tez ;)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...