Sunday, 7 September 2014

Sugar Plum Fairy, Color Club

Sugar Plum Fairy, Color Club
Nie wiem czemu, ale już powoli nabieram ochoty na błyszczące paznokcie, nawet trochę chce mi się zimy. Ogólnie to podwójnie dziwne, bo całe lato i późną wiosnę miałam jakieś paznokciowe przeboje. Nosiłam tylko vampy, szare, różne białe i ewentualnie różowe paznokcie, albo w ogóle bez lakieru. Co jak możecie się domyślić nie brzmi zbyt ekscytująco, szczególnie jeśli ma się cały pokój zawalony lakierami. A pastele i neony chyba obrażone.
Do lakieru: Sugar Plum Fairy to srebrny brokat z bardzo mocnym lawendowym podbiciem, ma też w sobie drobinki holo z mocnym efektem. Holo jest rozproszone więc trudno uchwycić to na zdjęciach, ale w butelce dobrze już to widać. Na żywo migocze jak szalony. ;) Podoba mi się, że dobrze ma konkretne krycie i ten sam rozmiar brokatu. Szkoda, że niewiele firm wypuszcza już takie brokaty, chyba tylko China Glaze regularnie. Brokat jest gęsty, ja nałożyłam 3 cienkie warstwy, ale pewnie 2 grubsze też dają radę. No i jak wiadomo, najlepiej nakładać na specjalną bazę do brokatów. :)

Sugar Plum Fairy, Color Club
I don't know, I'm slowly starting to feel the need to wear sparkling nails, I even miss winter a little. Basically the whole summer and late spring was super weird for me and it even showed in my nails, I mostly wore vamp, grey, white and pink polishes - it's a bit sad because all of me neons and pastels were useless, but I couldn't help it. Hopefully I'll be less boring in autumn and winter. Anyway, Sugar Plum Fairy is a silver glitter with strong lavender undertone and it is filled with holo glitter as well. The effect is scattered so it's hard to capture in the photos  (you can see it in the bottle though), in person SPF is sparkling as crazy, I love it. I also like the fact the it has regular size (if it makes sense) and it's the same size. I wish more brands still released such glitters, I think only China Glaze still does that. Application is fine, 3 thin coats for full coverage. And it's obviously best to apply over base coat for glitters.

12 comments:

 1. bardzo fajny i na żywo faktycznie musi się nieźle mienić :)

  ReplyDelete
 2. Mega imprezowe! Manicure na bogato :P

  ReplyDelete
 3. Pięknie musi błyszczeć na żywca, w słońcu albo w żarówce. Przez ciebie mi się teraz też chce brokatów!

  ReplyDelete
 4. Sliczny! Uwielbiam takie swiecidelka!

  ReplyDelete
 5. pewnie się cudownie mieni w słońcu :D

  ReplyDelete
 6. uwielbiam je ! :) wygląda bosko :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...