Friday, 14 March 2014

H and M Jungle Me vs Bell 511

Jungle Me to nieco starszy lakier z H&M, nie jestem pewna czy nadal są dostępne - myślę, że zależy to od zapasów sklepów. Ta seria chyba powoli jest zastępowana nową (z dużo wygodniejszymi butelkami).
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę doczekać się wiosny/lata i mam ogromnę ochotę na noszenie jaskrawych lakierów. Zielona, soczysta zieleń to też coś, co lubię - wygląda jak trawa, liście. Naprawdę kojarzy się z dżunglą i ma w sobie taką świeżość. Bardzo lubię nosić takie kolory. Przy okazji porównałam go do Bell 511 - są prawie takie same jeśli chodzi o odcień, różnią się tylko wykończeniem. Jungle Me jest zdecydowanie bardziej kremowy i ma w sobie delikatny srebrne glass flecki (które nie są jakoś bardzo widoczne). Bell 511 to taki pół-jelly, bardzo szklisty kremowy, bardziej transparentny niż ten z H&M.

Jungle Me is an older shade from H and M, I'm nut sure if they're still available, depends on a store, I believe. They slowly replace them with newer series (more comfortable bottles, yay).
I can't wait for spring/summer and I feel like wearing brights. Bright, juicy green is always perfect to me - it looks like grass or leaves. It really resembles of jungle and there's some freshness to it. I really enjoy wearing it. I compared Jungle Me to Bell 511 - they're almost the same in terms of colours, but Jungle Me's formula is way more creamy and it includes tiny silver glass flecks (they're not super visible on nails though).  Bell 511 is a semi-jelly polish, kind of  a very glossy creme, it's also less opaque than H&M.


11 comments:

 1. sama nie wiem który wolę, ale chyba jednak bardziej mi się podoba ten z h&mu. choć bez tego shimmeru byłby idealny :P

  ReplyDelete
 2. Nie ma między nimi prawie żadnej różnicy. Fajna zieleń- taka wiosenna :)

  ReplyDelete
 3. oba w kolorze pięknej, wiosennej trawki ^^

  ReplyDelete
 4. Jeden i drugi śliczny. Piękne zielenie

  ReplyDelete
 5. niesamowita ta zieleń <3 oba są piękne

  ReplyDelete
 6. H&M jest zdecydowanie ładniejszy :D

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...