Monday, 24 June 2013

Mexico, Kobo

Mexico, Kobo
One of the most popular shade  (I'm not surprised at all) from Kobo's city line. It's a lovely shade, such peachy-yoghurt-y shades are my all-time favourite, they're all quite similar but I can never resist getting a new one. They're just so girly and charming. Mexico is on the orange side, but still it's somewhat milky and soft, very very pretty and flattering.
It applies well, but it needs to be applies carefully and lightly (with such polishes it's often better to avoid pressing brush too much, because it creates smudges, being delicate is the key:)). It required 3 thin coats and it gives a lovely shine, almost gel-like.

Mexico, Kobo
To chyba jeden z najpopularniejszych odcieni (wcale mnie to nie dziwi) z kolekcji Kobo inspirowanej dużymi miastami. To naprawdę uroczny odcień, sama też uwielbiam takie brzoskwiniowo-jogurtowe lakiery, na pewno przodują w moich ulubieńcach i mimo że są do siebie dość podobne, nigdy nie umiem powstrzymać się przed kupieniem kolejnego. Dla mnie są stuprocentowo dziewczęce i wdzięczne. Mexico jest bardzo blisko pomarańczowego jak na brzoskwinię, ale i tak jest taki jakby mleczny, rozbielony i delikatny, świetnie wygląda na dłoniach.
Maluje się nim dobrze, ale trzeba nakładać go ostrożnie i lekko (ogólnie z takimi lakierami lepiej unikać mocnego dociskania, bo wtedy smużą...delikatność jest kluczem:)). Nałożyłam 3 ciekie warstwy, dały świetny połysk, bardzo żelowy. Dostępne w Drogeriach Natura. :)
12 comments:

 1. faktycznie kolor jest cudny :) podoba mi się! i sama bym się z chęcią skusiła.

  ReplyDelete
 2. uwielbiam takie odcienie (korale, pomarańcze, morelki i brzoskwinki) u siebie dlatego musi mi się podobać :)

  ReplyDelete
 3. Piękne masz paznokcie ;O i ten kolor... super :)

  ReplyDelete
 4. Śliczny ten kolor :) wszyscy tak nim kuszą, że muszę w końcu kupić :D

  ReplyDelete
 5. Pięknie go zaprezentowałaś :)

  ReplyDelete
 6. Tego odcienia z Kobo nie mogę nazwać inaczej jak ... uroczy !

  ReplyDelete
 7. ale piękne zdjęcia, super paznokcie, oddawaj! Laksa też oddaj!

  ReplyDelete
 8. piękności <3 ja miałam jeden lakier z tej firmy i chyba się nie polubiliśmy :<

  ReplyDelete
 9. przepiękny kolor.. uwielbiam takie:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...