Wednesday, 19 December 2012

You're Blushing, Orly

You're Blushing, Orly
Hello, last time I promised to post a few Christmas polishes and such a neutral shade is one of them for me. Sadly, I'm usually a 'last minute' person, I always do my nails when it's almost too late, during holidays everything becomes a real tantrum - cleaning, cooking, packing gifts, decorating etc. I often go for neutral nails, because they always look smart, match everything and even when I paint them like a 5 years old, they don't look that bad. You're Blushing is a lovely shade, it is pale, greyish dusty pink-lavender - I hope you can see pink/purple tones, they're really there. I applied between thin 2-3 coats, the formula is creamy and it doesn't have sheerness typical to many neutral/french-y polishes. Application is flawless, I never have problems with Orly polishes, to be honest. I think it's a pretty neutral shade with a twist for many many occasions.


You're Blushing, Orly
Ostatnio obiecałam opublikować kilka typowo świątecznych (dla mnie) lakierów i oto kolejny z nich. Niestety jestem taką osobą 'last minute' a już szczególnie malują paznokcie gdy jest już prawie na wszystko za późno. Dodatkowo w święta wszystko jest chaosem - sprzątnie, gotowanie, pakowanie prezentów, robienie dekoracji etc. Dość szybko kończę z neutralnymi paznokciami, bo zawsze wyglądają elegancko, pasują do wszystkiego i nawet kiedy pomaluję paznokcie jak pięciolatka, to nie wygląda to aż tak źle. You're Blushing to piękny odcień, blady, przydymiony i mocno szary lilaróż/lawenda - mam nadzieję, że widzicie te fioletoworóżowe tony, naprawdę w nim są. Nałożyłam około 2-3 cienkie warstwy, formuła jest kremowa i nie jest transparentny jak wiele neutralnych/frenchowych lakierów. Maluje się nim idealnie, tak szczerze mówiąc to nigdy nie miałam większych problemów z lakierami Orly. Według mnie to świetny neutralny lakier w niespotykanym odcieniu, który pasuja na wiele wiele okazji. Lakiery Orly możecie dostać tutaj.


P.S. Check my FB page if you like, I post there more often, especially haul photos, so you can let me know which polishes would you like to see soon! x

P.S. Jak chcecie, to zaglądajcie na mój FB. Częściej tam coś wrzucam, szczególnie zdjęcia butelek, możecie wtedy śmiało pisać, co chciałybyście zobaczyć na blogu! x

13 comments:

 1. ten lakier już za mną chodzi od paru dobrych miesięcy :)

  ReplyDelete
 2. bardzo przyjemny, kremowy kolor!

  ReplyDelete
 3. W połączeniu z Twoimi paznokciami wygląda przepięknie!

  ReplyDelete
 4. Bardzo ciekawy odcień, czuję się kuszona :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To dobrze, bo lubię kusić, sesesese.

   Delete
 5. i u Ciebie wygląda inaczej ;D uwielbiam ten lakier, nazywam go kremem-multichromem, bo ma tysiące twarzy ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bo takie szare/przykurzone kolory chyba bardzo zmieniają się przy różnych karnacjach...i w ogóle sam lakier jest zmienny, kameleon jak nic. :)

   Delete
 6. rzeczywiście, odcień jest prześliczny

  ReplyDelete
 7. Śliczny jest, lubię takie neutralne kolory.

  ReplyDelete
 8. nie kojarzy mi się świątecznie, ale kolor naprawdę piękny:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...