Saturday, 22 September 2012

Sky Blue, Sensique


Sky Blue 252, Sensique
Yet another blue nail polish, I think simply because I'm feeling blue these days. The very beginning of autumn is always tough for me and nothing really helps. For today luckily I've got a happy blue, Sky Blue! It comes from Sensique's limited summer 2011 collection...You can win it (brand new that is) in my giveaway though, which ends very soon so I recommend entering asap. :)
Sky Blue is indeed a sky blue shade, that's a perfect name for it. It rings summer straight away and looks so bright and happy (it makes me feel a little bit sad that I have to wait many many months to see such sky again!)  I love such polishes, they're always fun to wear. BUT it's better to apply a proper base coat as such polishes tend to stain your nails (and while removing, fingers). Application is easy, opacity is great - 2 thin coats are enough. P.S. It has a micro silver particles, hardly visible though!


Sky Blue 252, Sensique
Kolejny niebieski lakier, nie mogę się powstrzymać i już. Mam jesienną chandrę i nic nie pomaga, więc chociaż skupię się na wesołych lakierach. Sky Blue pochodzi z letniej kolekcji Sensique z zeszłego roku...możecie jednak wygrać go (oczywiście nieużywany egzemplarz) w moim rozdaniu - zachęcam do wzięcia udziału, bo kończy się niedługo. :)
Sky Blue to rzeczywiście kolor nieba w słoneczny, letni dzień. Osobiście kojarzy mi się z wakacjami i latem od razu, jest tak wesoły i jaskrawy, że od razu robi mi się smutno bo na widok takiego nieba poczekam sobie kilka miesięcy. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam takie lakiery, zawsze jest weselej jak się je nosi. Trzeba tylko pamiętać o nałożeniu dobrej bazy, bo mogą łatwo zabarwić płytkę (no i palce przy zmywaniu). Malowanie jest bardzo proste, krycie też świetne - 2 cienkie warstwy i po krzyku. :) P.S. Ma w sobie delikatne srebrne mikrodrobinki, ledwo widoczne.


9 comments:

 1. Dla mnie smerfy mają inny kolor...albo może celowo odpycham to skojarzenie, bo nigdy nie przepadałam za tą kreskówką. :D

  ReplyDelete
 2. przecudowny kolor <3 Pięknie wygląda na paznokciach

  ReplyDelete
 3. hej hej, śledzę bloga od dawna i wiem że jest o pazurkach ale na moim blogu jest konkurs w który można wygrać dowolną parę butów i nie ma jeszczze wielu chętnych więc zaprasz na szelkaszel.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Śliczny, szkoda, że już nie można go kupić

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...