Thursday, 19 April 2012

Best Sence, 80

Hello,
For today I've got a polish which I received from KKcenterHk. I was allowed to pick it on my own, so I was really happy to go for glitter (I often resign from buying glitters, because I hate removing them). It's a glitter from a brand called Best Sence, no 80. I think it's cool because it comes in a large bottle (15ml), which is good with glitters because they tend to disappear quicker. I applied it over black base (that's how I love to wear glitters). It's gold, red, blue hex glitter and smaller golden dots in clear base. I used 2-3 coats, depending on the nail, really. The glitter is quite dense but I don't think it'd look as cool on bare nails. I'd say it's good to use it with top coat for an extra shine and to make it dry more quickly. The only drawback is the smell, but I find the majority of glitters to be slightly smelly. Anyway, I truly love this look, one of my favourite glitters in my collection.

                                                                          *  *  *
Na dziś mam lakier, który dostałam od KKcenterHk. Miałam możliwość wyboru, więc od razu padło na jakiś glitter (kupuję brokatowe lakiery dość rzadko, bo nie cierpię ich zmywać). To lakier z firmy Best Sence, numer 80. Plusem jest to, że ma dużą pojemność (15ml), a glittery często znikają dużo szybciej. Lakier ma w sobie złote, czerwone i niebieskie pięciokątne drobinki i małe złote piegi - wszystko to w bezbarwnej bazie. Użyłam około 2-3 warstw (zależy od paznokcia i tego jak się układał) na czarnej bazie (tak najbardziej lubię nosić brokatowe lakiery). Jest dość gęsty ale wydaje mi się, że nie wyglądałby tak fajnie na "gołych" paznokciach. Poza tym, dobrze jest użyć jakiegoś topu żeby jeszcze bardziej się błyszczał i żeby szybciej wysychał. Jednym minusem jest zapach, ale odnoszę wrażenie, że większość glitterów to małe śmierdziuchy. W każdym razie, zakochałam się w takim mani i to jeden z moich ulubionych brokatów w kolekcji.


14 comments:

 1. Piękność! Bardzo lubię glittery, ale rzadko maluję, bo myśl o zmywaniu tego skutecznie mnie zniechęca.

  ReplyDelete
 2. Jaki piękny! Nie pałam zbytnio miłością do glitterów, ale takie zestawienie kolorów wygląda świetnie :)

  ReplyDelete
 3. Jaki piękny! *.*
  Czuję pożądanie w jego stronę.

  ReplyDelete
 4. Mam chyba ten sam glitter ;)
  Teraz żałuję, że nie dorzuciłam nigdy więcej warstw, bo faktycznie świetnie się wtedy prezentuje.. Tylko ten zapach i zmywanie..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chyba ten sam, bo widziałam zdjęcia u nich. :) A kilka warstw zazwyczaj fajnie wygląda...choć różne są glittery i kombinacje w sumie, ale ja wolę więcej dawać niż jedną. ;)

   Delete
 5. booooooooooooooooooooooooooooooskkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiii <3<3<3

  ReplyDelete
 6. Ale fajny! Ciekawie wygląda takie połączenie kolorów :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...