Monday, 19 September 2011

Sugary Lilac 12, Mollon

Hiya,
I received a nail varnish from Mollon, it's a Polish brand, but as far as I know, they're also available in the UK. Check their UK Facebook fanpage  for details if you like. This post is my honest opinion though. It's called Sugary Lilac (12) and it comes from Bamboo series.
I really like the shade, but I'm crazy for purples so it's not surprising, really. It's still quite unique in my collection, it's a mid purple, a little dusty but not extremely grey (so it doesn't look dirty/dull/etc). At the same time it's not too bright, so I would say it's quite a safe colour and can be worn every day. Application is alright too, 2 coats are enough. It dries in no time, it's really impressive and just makes your life easier.

                                                                           * * *
Dostałam ten lakier od firmy Mollon, pochodzi z serii z ekstraktem bambusowym i nazywa się Sugary Lilac (12).  Po więcej informacji możecie odwiedzić ich fanpage na Facebooku
Bardzo spodobał mi się ten kolor, ale nie jest to specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę moją manię na fioletowe lakiery.
Jednak lakier i tak ma dość nietypowy kolor i raczej nie mam takiego w kolekcji...to średni fiolet, lekko przydymiony, ale nie jest zbyt szary (więc nie wygląda tak ponuro/brudno itd), a zarazem nie jest też jaskrawy - powiedziałabym, że to dość bezpieczny kolor, który można nosić na co dzień.  Malowanie jest proste, bezproblemowe i dwie warstwy wystarczają. Wysycha błyskawicznie, co bardzo mi się spodobało...życie wtedy jest o wiele prostsze, ha. ;)
6 comments:

 1. o podobny do Parlez-vous OPI i tego fioletu z CA :)

  ReplyDelete
 2. ale jest piękny<3 będę na niego polować:D

  ReplyDelete
 3. bardzo fajny, woła - LATO - nie odchodź! :)

  ReplyDelete
 4. Parlez vous OPI jest trochę inny, mogę zrobić kiedyś porównanie. Ten jest chyba bardziej podobny do Jumpy, było ich kilka w podobnym klimacie. Jak będę mieć więcej czasu to poprzeglądam te swoje fiolety.

  ReplyDelete
 5. Podoba mi się, szczególnie na drugim zdjęciu :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...