Friday, 10 June 2011

To be or not to be?

Desert Fox. I don't know if it makes sense to post this swatch at all, since the nail polish comes from the limited Into the Wild collection by Essence, which was launched last year or so and obviously it's not available anymore. What do you think? I can't decide...I want to show my favourite shades rather than become a walking advertisement, talking you into buying each nail polish. Yes...so, more to come soon, I hope!
The shade is a medium, soft cocoa brown (no yellow undertones, no poo undertones). Application is really nice, just two coats and it dries pretty quickly. They don't last extremely long, but it's an inexpensive, drugstore brand for teenage girls mostly, so hoping for high-quality would be a bit silly, right?

                                                                      * * *
Desert Fox. Nie jestem pewna czy jest sens publikować ten swatch jeśli lakier pochodzi z limitowanej kolekcji, która była wypuszczona chyba z rok temu (Into the Wild, Essence). Co myślicie? Już sama nie mogę się zdecydować...ale dochodzę do wniosku, że wolę pokazywać kolory, które mi się podobają niż zamienić się w chodzącą reklamę i namawiać do zakupy wszystkiego, co pokazuję...a więc więcej niedostępnych już limited niedługo, mam nadzieję!
Kolor to taki średnio ciemne, zmieszane z mlekiem kakao (nie ma żółtych tonów, nie przypomina kupy). Bardzo łatwo się nim maluje i szybko schnie. Nie wytrzymuje szczególnie długo, ale ostatecznie Essence to tania, drogeryjna marka (głównie dla nastolatek), więc chyba oczekiwanie wysokiej jakości byłoby trochę naiwne?


Feel free to click "+1" if you liked this post.

8 comments:

 1. Mam go, ale zdecydowanie wolę Zulu z tej limitki ;) on zostanie dla mamy i do robienia panterki ;p

  ReplyDelete
 2. "nie przypomina kupy" lol ;D
  Mi się podoba :)

  ReplyDelete
 3. Też lubię Zulu, ale niestety nie wygląda na mnie zbyt ciekawie. Chociaż to też zależy od dnia i godziny, czasem jest ok. ;)

  ReplyDelete
 4. opis kolor super :D tekst z kupą jest najlepszy :D a kolor całkiem sympatyczny :D

  ReplyDelete
 5. Nie wiem o co chodzi Wam z tą kupą, to bardzo ważna informacja. :P

  ReplyDelete
 6. mam i bardzo go lubię, faktycznie nie przypomina kupy ;D

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...