Saturday, 4 June 2011

Q 100, Colour Alike

Another nail polish from Q series by Colour Alike. It's a lovely navy blue shade, but more on a blue side than vampy. Still, it's not a crazy blue, but elegant and neutral in a way. (well, maybe not for women accepting only nude, French and red manicure). Application is alright, it's thick so you can even get away with 1 coat only. I applied 2 and it dried quickly. In the bottle it looks so-so, just  another navy blue nail varnish, but on nails it's very pretty - glossy and shimmery.

                                                                         * * *
Kolejny lakier z serii Q, Colour Alike, nr 100. Bardzo ładny granat, ale zdecydowanie widać, że to niebieski lakier więc nie jest typowym vampem. Nie jest  to też jakiś szalony niebieski, wydaje mi się, że jest elegancki i w pewnym sensie neutralny. (no, może nie dla ludzi akceptujących tylko nude, French i czerwienie). Malowanie bardzo proste, ma dość gęstą formułę więc 1 warstwa wystarcza - ja nałożyłam dwie grubsze, ale wyschły bardzo szybko. W butelce wygląda tak sobie, jak kolejny granatowy lakiery - ale na paznokciach bardzo się zmienia, świetnie błyszczy (jest szklisty) i ma taki nienachalny shimmer.

Artifical light/ Sztuczne światło
Daylight/ światło dzienne

5 comments:

 1. piękny i głęboki:) suuper

  ReplyDelete
 2. super :D bardzo ładny kolor

  ReplyDelete
 3. zajebisty jest ten lakier, co tu dużo gadać. klasyk ale znaleźć taki lakier w normalnej cenie i z naprawdę porządnym efektem nie jest tak łatwo.

  ReplyDelete
 4. Już go kupiłam, ale jeszcze nie zdążyłam przetestować. Na zdjęciach wygląda bosko :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...