Monday, 9 May 2011

Snowcone, Orly

Hi,
A birght, mid blue for today, Snowcone. What I love about this nail polish is the fact that it's one coater - quick and easy to go. You may go with 2 coats, but I wouldn't say it's necessary, there's no differance, really. Since it's one coater, far from jelly formula ,sometimes I think it needs a top coat to give it high shine (yeah, usually I'm too lazy to apply any top coat), but without top coat it looks alright too. It's a bit more muted and slightly darker in real, but I think the photos are still quite accurate.

                                                           * * *
Dzisiaj jaskrawy, średni niebieski, Snowcone. Najbardziej lubię w tym lakierze to, że jest jednowarstwowcem - szybki i łatwy w obsłudze. Gdyby się uprzeć można dać dwie warstwy, ale uważam, że nie ma po co, bo nie robią większej różnicy. Z racji tego, że to jednowarstwowiec, który nie stał nawet koło jelly, nie ma typowego szklistego wykończenia i czasem wydaje mi się, że przydałby się na niego top coat (jestem leniwcem i prawie nie używam top coat'u). Jednak bez topu wygląda też fajnie...na żywo jest trochę bardziej przytłumiony i trochę ciemniejszy, ale zdjęcia chyba i tak dobrze oddają jego urok.


7 comments:

 1. fajny kolorek. Bardzo pozytywny :D

  ReplyDelete
 2. Jeden z lepszych jednowarstwowców :)

  ReplyDelete
 3. niebieskiii<3 cudny:D mam fazę na niebieski;)

  ReplyDelete
 4. ale cudo! przepięknie się prezentuje, a wielkim plusem jest to, że jest jednowarstwowy, ja niestety masz wszystkie lakiery dwuwarstwowce :(
  http://mycolorvogue.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Pretty blue! I tagged you with an award, hope it's okay to leave the link here:

  http://thekarend.blogspot.com/2011/05/kreativ-with-k.html

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...