Thursday, 28 April 2011

Salmon pink, Inglot, 972

Hello
For today's something I call salmon pink. A pale pink with a  hint of orange...it's not a perfect salmon pink though and I'm still hunting for the ONE. I don't know if it's only me, but even those promising ones always come out a bit more pink on the nails that I would like to. Anyway, these are two coats, it driest pretty quickly, application is alright (it has a thin formula, but not watery, it's better to apply thicker coats). It comes from their Pastel Collection launched last year (if my memory serves me right).

                                                  * * *
Na dziś kolor, który nazywam łososiowym różowym. Jasno różowy złamany delikatnym pomarańczem...jednak nie jest to idealny łososiowy róż. Nie wiem czy to coś ze mną jest nie tak, ale nawet te obiecujące kolory wychodzą na paznokciach trochę bardziej różowe niż bym chciała.
W każdym razie, na zdjęciu są dwie warstwy, nakłada się dobrze (lepiej nakładać grubsze warstwy, bo nie jest zbyt gęsty, ale nie jest też wodnisty). To lakier z zeszłorocznej kolekcji pastelowej, o ile pamięć mnie nie myli.


Forgot to add, it doesn't have a creamy finish, but something weird - not a pearl for sure, but a silvery-pearly sheen...it's pretty common with Inglot finishes, it doesn't really show on the nails,  but it's somehow different than cremes...I really don't know how to explain it, but the photos are accurate, I'd say.

                                                    * * *
Zapomniałam dodać, ten lakier nie ma kremowego wykończenia, tylko jakieś dziwne...na pewno nie jest to perła, tylko taka srebrno-perłowa powłoka...to częsty efekt w lakierach Inglot, ale raczej nie widać tego na paznokciach, a z drugiej strony wyglądają trochę inaczej niż zwykły krem...Naprawdę nie wiem jak to wyjaśnić, ale zdjęcia dobrze pokazują ogólny efekt.

5 comments:

  1. mi się bardzo podoba :} wykończenie też, jest takie inne

    ReplyDelete
  2. Śliczny, bardzo dziewczęcy, kojarzy mi się ze zwiewną letnią sukienką :)

    ReplyDelete
  3. Jakoś mam słabość do takich kolorów, coś mają w sobie! Pozdrawiam, Blogging Novi.

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...