Tuesday, 19 April 2011

Easter eggs

Hello,
Some time ago I did a black pattern over Isadora's Silver Sparkles...I'm not very happy with it as I was in a hurry, in between tidying my house and shopping, so it's pretty much imperfect and messy. Actually I just wanted to test a pattern which resembles Easter eggs, as I want to come up with a similar mani for Easter, but more colourful probably...so a pre-test is always a good thing, I'd say.

                                                     * * *
Jakiś czas temu zrobiłam czarny wzorek na Silver Sparkles, Isadory. Szczerze mówiąc to nie za bardzo jestem zadowolona, robiłam to między sprzątaniem domu a zakupami, więc jest trochę niedokładny i ogólnie mogłam się bardziej postarać, heh. Właściwie to chciałam przetestować taki pisankowy wzorek, bo zamierzam zrobić podobny na święta, ale bardziej kolorowy...więc w sumie taka próba zawsze jest przydatna, przynajmniej tak mi się wydaje. ;)


5 comments:

  1. Super to wygląda, chociaż nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z takimi góralskimi sweterkami ^^

    Rozkręcasz się coraz bardziej, teraz już tylko czekam na Twoje zgłoszenie do Disney'owskiego konkursu, bo doszły mnie słuchy, że planujesz wziąć udział :D

    ReplyDelete
  2. Świetne są. Kochana, nie chciałabyś się wymienić jakimś holograficznym lakierem za biały pękacz China Glaze? Jeśli tak, zapraszam - http://fashionery.blogspot.com/2011/04/china-glaze-na-wymiane-cienie-opia-i.html . Będzie mi miło.

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...